Wreszcie udało nam się odwiedzić Las Vegas!

Moją największą życiową pasją były zawsze podróże. W ostatnich 10 latach zwiedziłam 37 krajów na 3 kontynentach. W USA byłam jak dotąd pięć razy, odwiedziłam tam między innymi Alabamę, Pensylwanię i Kolorado, ale jeszcze nigdy nie udało mi się zajrzeć do Nevady i najsłynniejszej światowej stolicy hazardu.

Tym razem jednak wspólnie z grupą dobrych przyjaciół postanowiliśmy zorganizować wyjazd do USA z przystankiem w Las Vegas, jako że wszyscy chcieliśmy spróbować swojego szczęścia w co najmniej jednym z nevadzkich kasyn. Muszę przyznać, że domy rozrywki w Nevadzie są rzeczywiście tak olśniewające jak przedstawiają je zdjęcia w internecie: opływające w luksusy, eleganckie, pełne niesamowitych atrakcji. Możemy tutaj zobaczyć doskonale odwzorowaną wieżę Eiffla, pokaz tańczących fontann w kasynie Bellagio, gondole, koncerty itp.

Największą atrakcją Las Vegas są jednak kasyna. Osobiście odwiedziliśmy La Bayou, Flamingo i Bally’s, ale tylko to pierwsze przyniosło mi szczęście. Dzięki trafieniu jackpota w Lion’s Share zdobyłam ponad 20 tys. dolarów, próbowałam też szczęścia w bakarcie, niestety bez sukcesów. Od tego czasu jestem wielką miłośniczką slotów i bardzo często gram w nie przez internet, np. w serwisie AdmiralSpot.

Mam nadzieję, że wrócę kiedyś jeszcze do Las Vegas Strip, nevadzkie domy rozrywki są naprawdę niesamowite. Ale za to grając za pośrednictwem internetu mam do wykorzystania różne bonusy w kasynie, na przykład bonus do każdej wpłaty.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *